A kiedy będziesz żoną moją, umiłowaną, poślubioną, wówczas się ogród nam otworzy, ogród świetlisty pełen zorzy...

A kiedy będziesz mężem moim, rozdzwonią nam się wszystkie dzwony, pachnąć nam będą winogrony i róże śliczne i powoje, całować będą włosy Twoje...

Zapraszamy do naszego Domu Weselnego „Rusałka”

Dom weselny "Rusałka" położony w malowniczej miejscowości Horodło - to wymarzone miejsce na organizację efektownego przyjęcia czy uroczystości. To cichy zakątek, który pozwoli cieszyć się wyjątkowymi momentami z dala od zgiełku codzienności.

Nasz Dom Weselny posiada klimatyzowaną salę, która pomieści ok. 200 osób.

Organizujemy:
 • przyjęcia weselne
 • bale
 • bankiety
 • imprezy okolicznościowe (imieniny, urodziny, chrzciny, komunie itp.)
 • konferencje
 • szkolenia

Ciekawostki o nas

Drodzy narzeczeni!!!

Gospodarze jak i obsługa dołożą wszelkich starań, by Wasze przyjęcie weselne pozostawiło w pamięci wszystkich jego uczestników niezapomniane wrażenia. Aby to zrealizować, Młoda Para zostanie staropolskim zwyczajem przywitana chlebem i solą, ale nie samym chlebem człowiek żyje, tak więc na nowożeńców oraz gości czekać będzie lampka szampana oraz suto zastawione stoły biesiadne.


Jesteśmy po to aby pomóc zrealizować Wasze marzenia związane z tym wydarzeniem. Organizując przyjęcie w Domu Weselnym Rusałka, możecie mieć pewność, że ten dzień będzie niezwykły. Dobierzemy dekorację, wspólnie ustalimy zestawy dań, a personel zadba o każdy najdrobniejszy szczegół imprezy oraz sprawi, że Wy i Wasi Goście będziecie się świetnie bawić.

Imponująca przestrzeń zapewni komfort swobodnego tańca wszystkich gości.

Zajmujemy się także kompleksową organizacją imprez firmowych, uroczystości okolicznościowych, balów sylwestrowych i karnawałowych.

Jako atrakcję do przedstawionej oferty proponujemy:


 • drewniany plac zabaw dla dzieci
 • trampolinę
 • wyodrębnione miejsce na wieczorne ogniska, które zorganizować można w połączeniu z posiłkiem grillowym i biesiadą
 • przejażdżki bryczką, w okresie zimowym kulig
 • piękny ogród z fontanną, stanowiący idealną scenerię do zdjęć plenerowych.
 • dla Państwa Młodych w prezencie oferujemy pokój małżeński na czas trwania uroczystości weselnych.
 • fontanna z czekoladą lub tort weselny GRATIS!!!
 • stól wiejski (za dopłatą)

Galeria

Sala

Otoczenie

Panorama 360°

Nocą

Potrawy

Tytuł projektu: Rozbudowa budynku gospodarczego po byłym SKR wraz ze zmianą sposobu użytkowania na budynek Motelu z miejscami noclegowymi krótkiego zakwaterowania w miejscowości Horodło


Celem głównym projektu jest przywrócenie funkcji turystycznych i społeczno-gospodarczych zdegradowanego budynku gospodarczego przeznaczonego na motel wraz z infrastrukturą towarzyszącą, a także zwiększenie dostępności do oferty społecznej i kulturalnej. Realizacja projektu zwiększy liczbę miejsc noclegowych na terenie rewitalizowanym, co poprawi stan infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie. Ponadto w wyniku realizacji projektu wprowadzona oferta kulturalna skierowana do mieszkańców Gminy oraz turystów takie jak np.: zajęcia sportowe, plastyczne, kulinarne co przełoży się na podniesienie jakości i dostępności oferty kulturalnej i rekreacyjnej, zwiększenie bezpieczeństwa publicznego oraz zmniejszenie wykluczenia społecznego. Utworzenie nowego miejsca pracy oraz współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami w zakresie dostaw sprzętu, towarów, usług szkoleniowych czy usług rekreacyjnych (organizowanie szkoleń z zakresu BHP, kuligów). Realizacja projektu pozwoli obniżyć poziom bezrobocia, pobudzić aktywność lokalnych podmiotów i podnieść atrakcyjność obszarów poddanych rewitalizacji. Realizacja projektu pozwoli na osiągnięcie wskaźników rezultatu zapisanych w Szczegółowym Opisie Osi Priorytetowych.


wartość projektu: 919 087,15 zł, wartość dofinansowania: 535 007,19 zł

Kontakt

Dom weselny "Rusałka"

ul. Piłsudskiego 85
22-523 Horodło

Kontakt telefoniczny:


Joanna: 691-552-189
Piotr: 603-057-550

Kontakt mailowy:

joanna@rusalka.com.pl